Kertokaa naiset rehellssti miltä tuntuu, kun väljään pimpsaan laitetaan pikkuinen penis noin 13 cm ja ohutkin vielä. Tunteeko sitä edes joka tilanteessa onko se sisällä
Siitä naisen väljyydestä
Tykkään panemisesta
61879
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei se kyllä tunnu missään. Kaipa ossaat muuten naistasi hyväillä ja helliä. Ei penis ole edes tarpeellinen, vaikka kivalta se miellyttävän miehen elin tuntuu. ....Muistaakseni
Ei kannata miettiä kokoa. Nauti ja laita kumppanisikin nauttimaan panemalla hänet pyörryksiin.
Eiköhän tuo ole enemmänkin sitä, että millaisesta varusteuksesta naisella onkaan kokemusta ja millaista:) Kyllähän tuollaisen peniksen nainen tuntee, ei se siitä kiinni ole. Mutta itsellä kuitenkin enemmän säväyttää kookas penis, jos siitä kerran mukavia kokemuksia.
Itse olen tyyppiä joka tulee aivan liti märäksi kiihottuessaan ja silloin pienempi kalu ei niin herkästi tunnu. Tykkään silloin olla itse päällä jotta voin säädellä sisääntulo kulmaa ym ym
eli jos olen kunnolla kiihottunut ja mies osaa käyttää pientä kaluaan niin kyllä se silloin tuntuu. takaapäin myöskin pieni kalu tuntuu paremmalta.
tässä on ihan omakohtainen esimerkki. olin ennen erittäin isomunaisen miehen kanssa mutta hän ei osannut käyttää kaluaan niin ei se juuri miltään tuntunut.
hänen jälkeensä olin pienimunaisen miehen kanssa ja tuntui paljon paremmalta sillä hän osasi vaikka ja mitä.
Tekniikasta ja kovuudesta kiinni. Jos yrittää mahdollismman ylös pimpsaan työntää, niin varmasti tuntuu. Itselläni oli ennen ison omaava ja ei paikat varmaan ihan tiukimmillaan enää ole kun olen synnyttänyt, niin paremmalta tuntuu nykyisen miehen pienempi kalu. Työntää juuri oikeaan paikkaan, ehkä siihen paljon puhuttuun g-pisteeseen, en tiedä. Orkut saan joka kerta ja kestää pitkään värinät.
Siitä kovuudesta vielä. Aikanaan oli sellainen mieskumppani, jolla tod. iso, mutta ei ollut tarpeeksi kova. Ehkä verta ei riittänyt ihan päähän asti tai jotain. Ei tuntunut ollenkaan niin hyvältä kuin nykyisen pienemmän omaavan kanssa :)