Siltä tuo näyttää kun katsoo niiden toimintaa. Pyrkivät vain nostamaan veroja, kun itse elävät elätteinä. Kummallista ja paskamaista..
Onko kokoomuksen kaikki johtohenkilöt
elättejä ??
10261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
ole elättejä. Heippa ! P.s. Toiset syyttävät verojen laskusta, sinä verojen korotuksista !
Ps. Painu muuten helvettiin, paska-aivo. Kiitos!
ole p-aivoja kuin sinä itse. Heippa !
Onko kokoomuksen kaikki johtohenkilöt elättejä ?? Siltä tuo näyttää kun katsoo niiden toimintaa. Pyrkivät vain nostamaan veroja, kun itse elävät elätteinä. Kummallista ja paskamaista.. Kertaus on opintojen äiti.. Ps. On hyvä että tunnustit olevasi äidin pikkuinen kultainen paska-aivo, niinkö? :)) Ps2. Kopio tuo johdanto itsellesi ja opettele se ulkoa. Siitä voi olla sinulle vielä paljon apua.. Eikö tunnukin oikeesti siltä??
Ps. On hyvä että tunnustit olevasi äidin pikkuinen kultainen paska-aivo, niinkö? H e i p p a !
Se menee kyllä vanhemmiten ohi tai sitten vie sinun vankilaan tai hoitolaitokseen.. Yleensä tuollaiset ovat lisäksi lyhytkasvuisia ja/tai -ikäisiä.. Hei, kullannuppu :))
poikaseuraa löydä, ne saitit ovat kokonaan muualta. Hyi hitto !
Sodassa on sodan logiikka.
ole p-aivoja ja runkkareita kuin sinä itse. Heippa !
aivan ihana.. maistuis varmaan muillekin.. :)) (tietysti keitettynä:)) hyi kamalaa!! :))