henriksson on paska tuomari!!

Siis oikeesti toivottavasti toi oli henrikssonin elämänsä vika sm-liigaottelun vihellys!toivon mukaan ei vihellä pleijareita ettei nekin pelit mee tollaseks pelleilyks!!mäkelä takas
4358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

samaa mieltä täydellisesti!! henriksson vois kyllä lopettaa tuomaroimisen tähän.. ensin tepsi-pelicans pelissä ihan tajuttomia vihellyksiä ja sama meno jatku tänäänkin..

Äänestä

vaikka HIFK fani oonkin.se Elorannan temppu oli täysin ymmärretty(harmi et Vopat ei repiny silt päätä)muttta se Schneider juttu oli ehkä hiukan yliammuttu.tottakai rangaistuslaukaus mut ottelurangaistus?se oli vähä yliammuttu mutta joo.kaks pistettä ni mitäs täs valittaa????

Äänestä

vaikka mun laist on mustavalkoset niin se jätkä yrittää ratkaista pelejä olemalla mukamas kova jätkä vaikka se on ihan syvältä. Anatais jätkien pelata kunnolla eikä puutuu kaikkiin pikku juutuihin ja sitten jättää isojakin viheltämättä.

Äänestä
  • Vaika viestisi oli täynnä virheitä sain sen käsityksen että pidät joitain, tai kenties kaikkia näistä pikkujuttuina tai kielelläsi sanottuna "pikku juutuiha"

    Polvitaklaus

    Päähän kohdistunut kyynerpäätaklaus

    Molemmin käsin lyöty viikate läpiajotilanteessa.

    Naurettava riidanhaastaminen ja perässä juokseminen ympärikenttää. Jota edelsi vaihdosta kentällä ryntääminen.

    En ees jaksa kaikkia luetella.

    Pidä huolta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ni! kirjoitti:

Siis oikeesti toivottavasti toi oli henrikssonin elämänsä vika sm-liigaottelun vihellys!toivon mukaan ei vihellä pleijareita ettei nekin pelit mee tollaseks pelleilyks!!mäkelä takas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu