Oliko Lemmen viemään Tanja europop bändin Mr. Presidentin laulaja? Minusta hän ei kyllä näytä yhtään siltä naiselta, joka laulelee vaikka Choco jambo videolla o___O
Lemmen viemään Tanja
Mr.Pressa laulaja
81617
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kyseessä on toinen saman niminen henkilö. LV:n Judith on myös laulanut, mutta hän ei ole tuo Mr. Presidentin laulaja.
http://de.wikipedia.org/wiki/Judith_Hildebrandt Ei kannata uskoo wikipediaa,vaikka siinä lukeekin et se on sen Mr.Presidentin laulaja tai voihan se olla et se Rhanna on väärässä tai jotain
Tossa Wikipediassa lukee, että se EI OLE Mr. Presidentin laulaja.
AmyJohanna kirjoittaa tuolla toisessa ketjussa näin: "Kun googlettaa löytyy 2 eri Judithia.Ja niille ketkä eivät usko tässä todiste: http://de.wikipedia.org/wiki/Judith_Hildebrandt Judith(Se Tanjan näyttelijä) on syntynyt 27.3.1977 Kun taas se toinen Judith(Se Mr.Presidentin laulaja on syntynyt 14.6.1976 http://de.wikipedia.org/wiki/Mr._President " Tässä vielä kuvat googletuksesta (kuvahakuun nimi Judith Hildebrandt): LV:n Judith: http://www.daserste.de/cmspix/bildgalerie/11112005547834_535.jpg Mr. Presidentin Judith: http://www.radioszene.de/images/Judith_Hildebrandt.jpg Lue vielä lisää täältä -> radioszene.de/news/Energy_Bremen_140806.htm , niin huomaat että Mr. Presidentin Judith Hildebrandt on aivan toinen kuin LV:ssä näyttelevä Judith Hildebrandt.
Amyjohanna kirjoitti seuraavasti ja Rhanna lainasi. http://de.wikipedia.org/wiki/Judith_Hildebrandt Judith(Se Tanjan näyttelijä) on syntynyt 27.3.1977. Kun taas se toinen Judith(Se Mr.Presidentin laulaja on syntynyt 14.6.1976 http://de.wikipedia.org/wiki/Mr._President " Muokkaus: ( Se Tanjan näyttelijä) on syntynyt 27.4.1977. Muokkaus:(Se Mr.Presidentin laulaja on syntynyt 26.10.1976. Yhteenvetona kopiot wikipediasta: Lv Judith Hildebrandt(* 27. April 1977in München) http://de.wikipedia.org/wiki/Judith_Hildebrandt - April on huhtikuu. Mr President Tänzerinnen/Sängerinnen T-Seven (Judith Hildebrandt; * 26. Oktober 1976in Bremen) -26.10.1976. Vielä paluu alkuperäiseen tekstiin: Amyjohanna kirjoitti. Kun taas se toinen Judith(Se Mr.Presidentin laulaja on syntynyt 14.6.1976 Korjaus: Lady Danii (Daniela Haak; * 14. Juli 1973 in Bremen) http://de.wikipedia.org/wiki/Mr._President - Juli on heinäkuu(englanniksi july)
En katsonut yhtään tuosta AmyJohanna tekstistä että siinä oli kuukaudet menneet väärin, joten kiitos sinulle kun korjasit :) Noiden syntymäpäivien perusteella ei pitäisi olla enää kenellekään epäselvää että kyseessä on kaksi eri saman nimistä naista.
No mulla tullu tossa kirjoitusvirhe. Katoin tossa Mr.Presidentin wikipediassa väärin,katsoin vahingossa sen toisen syntymäaikaa eli Lady Danii (Daniela Haak; * 14. Juli 1973 in Bremen, tuota mä vahingossa katsoin ja laitoin hänen syntymäaikansa:) No ei kukaan oo täydellinen,ainahan virheitä sattuu:)
Niin,eihän sille mitään voi jos tulee virheitä,suurin osa täällä on pikkutarkkoja,kirjoitusvirheistäkin huomautetaan esim.jos joku kirjoittaa On se kyllä Kiaa,niin heti ollaan urputtamassa "Se on KYLLÄ kivaa ei kiaa"