ajattelen sinua Pertti

onko siitä jo yli 20 v, hui miten aika menee. Ajattelen joskus mitä sinulle kuuluu.. olit ensirakkauteni : )
3626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joka eilen luonani kävi, ystävänä,kuten aina tuntemiemme vuosien aikana..?

Äänestä

Hei P&P ! Voisitko kertoa meille missä sinä sen Pertin tapasit 20 vuotta sitten ? Jos haluat sen oikean Pertin vastaavan viestiisi sinun pitäisi kertoa hieman lisää. Henkilöllisyyttäsi sinun ei tietenkään tarvitse paljastaa ellet halua.

Äänestä

löytymättä,kun ei tullut täsmennystä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


P&P kirjoitti:

onko siitä jo yli 20 v, hui miten aika menee. Ajattelen joskus mitä sinulle kuuluu.. olit ensirakkauteni : )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu