ei kaada kanataa suomi

kanada voittaa 2-1 suomen suomen pojilla peli ei luista
2102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pienellä marginaalilla kanukit vie niin Suomi on pelannut hyvin, siis peli on luistanut.

Äänestä
  • Se on suurta urheilujuhlaa jos suomi saa edes sen yhden maalin aikaiseksi. Suoranainen ihme jos niitä tehdään kaksi, ehkä olen yltiöpositiivinen kun tuli mainittua tuo kaksi maalia, ja vielä ajatuksena oli että samassa pelissä...no saahan niitä unelmia olla :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaska joutava kirjoitti:

kanada voittaa 2-1 suomen suomen pojilla peli ei luista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu