Teppo on lähempänä palstan jättämistä kuin koskaan ennen et sillei hei! Teppo on hyvyyttään säännöllisesti jakanut palstalle erinomaisia, käytännössä aina osuvia jättipottirivejä. Mutta kiitokseksi saa pelkkää paskaa niskaan. Tähän on tultava muutos!
Tepolla on muutenkin tarpeeksi rankkaa. Tepon brodi on ollut vakavasti sairaana ja yli 2 viikkoa eli Teppo on siis joutunut huhkimaan perheyrityksenä toimivan ravintolan kaikki tiskit aivan yksin! Teppo on painanut niska limassa 14 tunnin duunipäiviä. Ja rankan duunipäivän jälkeen vielä joku yhteiskunnasta syrjäytynyt Ponnari tulee aukomaan päätään.
Muniin puhaltelun on loputtava ja laitettava nollatoleranssi tähän vittuiluun. Heivataan Veikko hiuksista vittuun seuraavasta lokauksesta et sillei hei!
Vittuilun loputtava!
Stadin Teppo
1142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
monoa tältä palstalta. Stadi juhlii megajättipotteja mieluummin ilman mukamas-hetero- Veikkoa aamusta iltaan. Samppanja kuohuu ja viini virtaa äveriään vapaamuurarin vetovoitoilla hankitussa loistopalatsissa. Mies-tussua silloin tällöin arvostan ja siihen tarvitaan aina kaksi, saa kalapuikot väpättämään, kun tukikundia painaa. Canada-Suomi niin varma tasuri etukäteen, että löin kovalla valuutalla ja nyt huudetaan, ihanaa Tepi ihanaa.