Ajokortti ja auto pois

Huummehörhöiltä ja juopoilta,jotka narahtaa liikenteessä. Ei mitään selittelyjä. Tälläiset ajajat ovat yhteiskunta kelvottomia,säälittäviä paskoja. Vaarantavat kelvollisten ihmisten terveyden liikenteessä. Onko liikaa vaadittu.
2359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Terve

Ennen auton ottamista , pitäisi todistaa , että auto on nimenomaan hankittu humalassa tai huumessa ajoa varten.Tämän toteen näyttäminen on erittäin vaikeaa.Näyttökysymykset ovat vaikeita.

Äänestä

Ota pari, että rauhoitut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja heti kirjoitti:

Huummehörhöiltä ja juopoilta,jotka narahtaa liikenteessä. Ei mitään selittelyjä. Tälläiset ajajat ovat yhteiskunta kelvottomia,säälittäviä paskoja. Vaarantavat kelvollisten ihmisten terveyden liikenteessä. Onko liikaa vaadittu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu