SDP taas 27,1% galluppien kärjessä

10 yksikköä jäljessä.
6302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kysely suoritettiin?

Äänestä
  • Tämä kysely tehtiin meidän työväenyhdistyksen kevätkokouksessa. Joskus takavuosina SDP.n kannatus oli lähes 100%.

    Äänestä

  • kevätkokouksessa. kirjoitti:

    Tämä kysely tehtiin meidän työväenyhdistyksen kevätkokouksessa. Joskus takavuosina SDP.n kannatus oli lähes 100%.

    on tietysti Kim sun Ill tai jotain sinne päin.

    Äänestä

  • omien kirjoittajiensa keskuudessa ja ilmoitti tuloksen olevan suuntaa antava.

    Äänestä

  • kevätkokouksessa. kirjoitti:

    Tämä kysely tehtiin meidän työväenyhdistyksen kevätkokouksessa. Joskus takavuosina SDP.n kannatus oli lähes 100%.

    Omissa piireissä vain 27% se on todella vähän. Eu vaaleja odotellaan pelonsekaisin tuntein kannatus jää alle 14%!!

    Äänestä

  • teki kyselyn kirjoitti:

    omien kirjoittajiensa keskuudessa ja ilmoitti tuloksen olevan suuntaa antava.

    us tietää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokomustat ryömii lähes kirjoitti:

10 yksikköä jäljessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu