sampo terholle ääniä

Kannattaa keskittää ääniä. Sampo Terho PS:n ja kristillisten vaaliliiton kakkoseksi ja varmana Brysseliin. Perussuomalaisten kannattaa satsata nuoren polven nousevaan kaveriin. Taatusti isänmaallinen vaihtoehto.
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja kukapa ei haluaisi Suomeen kuolemantuomioita, eli teloituksia. Kukapa ei haluaisi Suomesta äärikonservatiivista ja kiihkokristittyä äärioikeistovaltiota. Siis kukapa ei? Kaikki äänestämään Sampoa tai.... T: Niskalaukaus päähän

Äänestä
  • Eikä roturealismi suinkaan ole rasismia, vaikka puna-YLE ja Helsingin Pravda niin väittääkin.

    Äänestä

  • isänmaallinen! kirjoitti:

    Eikä roturealismi suinkaan ole rasismia, vaikka puna-YLE ja Helsingin Pravda niin väittääkin.

    mutta täyttäkäämme sitä ennen kansalaisvelvollisuus ja kerätkäämme SS-tammenterhoja?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


LateO kirjoitti:

Kannattaa keskittää ääniä. Sampo Terho PS:n ja kristillisten vaaliliiton kakkoseksi ja varmana Brysseliin. Perussuomalaisten kannattaa satsata nuoren polven nousevaan kaveriin. Taatusti isänmaallinen vaihtoehto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu