hanna ja antti

ootteko kuunnellu sitä tuulet puhaltaa biisiä :)
siinä missä tytöt laulaa ei kuulu hannan ääntä ja siinä missä pojat ei kuulu antin ääntä.
4698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no kuuluuha siinä aiva selevästi!!!! ota ne sormet pois sieltä korvista ja kuuntele

Äänestä
  • kyllä siellä hintti vingahti sittenkin!

    Äänestä

  • hassu kirjoitti:

    kyllä siellä hintti vingahti sittenkin!

    ääni mä luulin et se oli anniinan pieru

    Äänestä

  • hassu kirjoitti:

    ääni mä luulin et se oli anniinan pieru

    Hah.. Nyt kyllä vitsin murjasit. Joitakin ihmisiä vaan ei ole siunattu huumorilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hassu kirjoitti:

ootteko kuunnellu sitä tuulet puhaltaa biisiä :)
siinä missä tytöt laulaa ei kuulu hannan ääntä ja siinä missä pojat ei kuulu antin ääntä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu