InTO, tieTO, taiTO,...

...naTO ja perikaTO
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

intoa. Pidän sitä erittäin vaarallisena asiana. Tämä intokin on lähinnä yksityistämisintoa. Tyhmä ja innokas on huono yhdistelmä.

Äänestä

totottaa,fantastistuttaa..ko ko ko vai to to totottaako? hupu,lupu ja lopo vai huto,luto ja lato heinillä? vai aito,toto ja kato,....mitä? ehkä moto,mato ja veto,...mistä? vaiko koto,kato ja sito,...miksi? on siinä totta vieköön selvittämistä. jospa jykä fantasioi esim. noista aivan uuden nälkäkauden.

Äänestä

kaTO,soTA ja naTO..viTO,koTO ja saTO roTO,peTO,eTOO ja kuTOO...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TOTOTO kirjoitti:

...naTO ja perikaTO

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu