Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

laukean huonosti

jos 1-2pv on edellisestä laukeamisesta. tyylillä on paljon vaikutusta ja vain syvältä vedot tuntuvat eniten. ehkä liian kova imentä on tehnyt kalulle vastustuskykyä. onko näin?
21256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli ongelma on varmaankin siinä imiässä. Jostain kumman syystä monet naiset kuvittelevat että hepin tuntokyky eroaa jotenkin heidän alapäästään ja yrittävät rusikoida veijarin hengiltä kovakouraisesti.

Äänestä

laukee huonosti kaikki m tarvitaan vähän käsitöitäkin,kullikin tarvii huilata tommoset 4pv niin rupee paineet ja tuntoherkkyys olemaan taas suurimmillaan niin se laukeaminenkin(suullakin)nopeutuu.m40

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suuseksillä kirjoitti:

jos 1-2pv on edellisestä laukeamisesta. tyylillä on paljon vaikutusta ja vain syvältä vedot tuntuvat eniten. ehkä liian kova imentä on tehnyt kalulle vastustuskykyä. onko näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu