H1 N1

miten ihmeessä kaksi samassa taloudessa elävää mies nainen ei heti hakeutunut hoitoon, toisella virus ilmeni jo lennolla? tulossa meksikosta suomeen ja heti isoon kouluun opiskelemaan? mikä on kansalaisuus?
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se pitäisi istuttaa kakkiin meihin. Saataisiin immuniteetti vakaville virusmutaatioille..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VIRUS H1 N1 kirjoitti:

miten ihmeessä kaksi samassa taloudessa elävää mies nainen ei heti hakeutunut hoitoon, toisella virus ilmeni jo lennolla? tulossa meksikosta suomeen ja heti isoon kouluun opiskelemaan? mikä on kansalaisuus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu