Mitä tapahtui

Mitä mahtoi tapahtua Parantolassa, Siwan lähellä olevalla talolla? Ainakin pari ambulanssia ja pari paloautoa oli paikalla, suhteellisen kauan aikaa vielä.Toivottavasti ei mitään ihmishenkiä vienyttä, eikä ampumiseen liittyvää. :(
51333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tai sanottavaa löytynyt. Sääli kun ei oo enää niitä setraali santroja jotka tiesi kaikki mitä kylällä tapahtui.

Äänestä

liikkeellä

Äänestä
  • Oisko ollut parantolan bandittokset asialla,eikä aina paavola

    Äänestä

kun ensin ammuttiin ja sitten päälle vielä puukotettiin. Sellainen kolmiodraama jossa oli traakinen loppu.

Äänestä

helvetti näitä älyttömiä uteluita. mee kysymään palolaitokselta mitä siellä tapahtu!!!!!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ihmettelevä siistijä kirjoitti:

Mitä mahtoi tapahtua Parantolassa, Siwan lähellä olevalla talolla? Ainakin pari ambulanssia ja pari paloautoa oli paikalla, suhteellisen kauan aikaa vielä.Toivottavasti ei mitään ihmishenkiä vienyttä, eikä ampumiseen liittyvää. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu