Kaarina Hazard on

On niin yöykkärimäistä esiintymistä ja niin ruma nainen et aina pitää vaihtaa kanavaa kun se näkyy
1192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pressiklubilla ei ole mitään tekemistä lännen kanssa vaikka ruuben niin väittää kovasti olevansa lännenmies. törkein oli se akka raiskari kirjansa kanssa, eipä puhdistanut tiusasen mainetta niin voimme pitää tiusasta raiskarina, sehän on kommari muutenkin. siat tulee vasemmalta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sika naiseksi kirjoitti:

On niin yöykkärimäistä esiintymistä ja niin ruma nainen et aina pitää vaihtaa kanavaa kun se näkyy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu