Hieno mies

Jussi Pajunen on loistava persoona. Osoittanut olevansa todellinen oikeamielinen vaikuttaja suomalaisten parhaaksi. http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Helsingin kaupunginjohtaja haluaa kiertää kerjäämisen/1135245994527
184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jo vain islamin vihreä komulesbo -puolue edustajansa Braxin voimalla vastustaa maahantunkeutujien aiheuttaman häiriköinnin estämistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sielun sivistynyt kansalainen kirjoitti:

Jussi Pajunen on loistava persoona. Osoittanut olevansa todellinen oikeamielinen vaikuttaja suomalaisten parhaaksi. http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Helsingin kaupunginjohtaja haluaa kiertää kerjäämisen/1135245994527

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu