TuTolla happi vähissä

Tulin nyt tännekin kirjoitteleen. Tutolla kohtalon paikat tällä viikolla. Mitä tehdä, pelataanko mestistä junnuilla osaksi vai haetaanko vauhtia alempaa. Eikä ole provo tämä kirjoitus.
6466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Turkulaisella jääkiekolla. Molemmat seurat vaan konkkaan.

Äänestä

TuTolla takana sos.dem ja tepsillä kokoomus. Ei näitä konkkaan lasketa.

Äänestä

TuToon. Nuoria pelaajia. Siinä ratkaisu.

Äänestä
  • kasvamaan jonkinlaisella farmisopimuksella.

    Äänestä

Sitten ei auta muu kuin siirtyä viljasiiloon pelejä katsomaan.Ikävä kyllä.

Äänestä
  • että vaihda seuraa, älä hallia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toveric kirjoitti:

Tulin nyt tännekin kirjoitteleen. Tutolla kohtalon paikat tällä viikolla. Mitä tehdä, pelataanko mestistä junnuilla osaksi vai haetaanko vauhtia alempaa. Eikä ole provo tämä kirjoitus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu