Hauvelisexin esitaistelijat - peruSS?

Kaikki hauvelisexistä tykkäävät ovat kuulemma luvanneet jatkossa keskittää äänensä peruSS:lle. Osaisikohan edes takinkäännön mm:n omistava Soini selittää parhain päin: kuinka hauvelin kanssa ollaan kristillis katolisen siveellisesti murtumattomalla peruslinjalla?
5213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

töihin

Äänestä
  • Sen Soinin tauottoman lipomisen ja tekisit välillä jotain järkevää, eiks´jeh?

    Äänestä

Kun rkp ärähtää niin Gronberg muttaa heti mielipiteensä, kyllä vihreät on surujen puolue.

Äänestä
  • kuulemma kuumeni liikaa ja poksahti rikki?! Ihmekös tuo? :)

    Äänestä

tarkoittaakin...??? Huh huh!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex-perSS kirjoitti:

Kaikki hauvelisexistä tykkäävät ovat kuulemma luvanneet jatkossa keskittää äänensä peruSS:lle. Osaisikohan edes takinkäännön mm:n omistava Soini selittää parhain päin: kuinka hauvelin kanssa ollaan kristillis katolisen siveellisesti murtumattomalla peruslinjalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu