kuka on

parain ja hauskin kirjoottaja ???
6254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kippurassa saa nauraa koko ajan

Äänestä
  • no niin kaikki ajatteleekin moninikki pelle.

    Äänestä

vastaan, että kaikki , jotka viitsivät vaivautua kirjoittamaan huuhaalle..Näin se vain menee;o)...

Äänestä

ovat noin helposti ohjailtavat.

Äänestä
  • ei voimitään jos olet hirviö ja yksinäinen. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huuhaalla kirjoitti:

parain ja hauskin kirjoottaja ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu