Uudistus

Hah, mitä tästä sanoisi? Onko uusi aina parempi, kuin vanha? Ei välttämättä olisi tarvinnut uudistaa ollenkaan näitä sivuja XD
590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vanha oli parempi... s-postikin sais alkaa pikkuhiljaa toimimaan, yhdeltähän kaiken piti pelata. vittu mitä toimintaa

Äänestä

Vituiks män. Eikä päästä mua edes kirjautuun.

Ihan paska uudistus taas.

Äänestä
  • joo ei oikein pelitä.. kohta kuus tuntia saanu odotella siitä luvatusta klo 13 lähtien että pääsis tärketä postit lukemaan. Ei oo mun mielestä ihan kohtuullista.

    Äänestä

aikaa. Aina uusi on outo.

Äänestä
  • tosi outo..;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuli :D kirjoitti:

Hah, mitä tästä sanoisi? Onko uusi aina parempi, kuin vanha? Ei välttämättä olisi tarvinnut uudistaa ollenkaan näitä sivuja XD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu