Kultaseni.;)

Tuli jo ikävä sun suukkoja ja haleja...kosketusta, läheisyyttä.:)


Tekee kipeää....


http://www.youtube.com/watch?v=2TQ3kjEp5Ik&feature=related
11106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

kyl se kannatti.

Äänestä
  • paranee, yllättävän nopeasti.;)
    Helliä suukkoja lisää...

    Äänestä

pus pus

Äänestä
  • hans ja börje keskenänne.;-P

    Äänestä

  • oot väärän maan foorumilla :) mee Ruåtti24:lle !

    Äänestä

  • ja veera

    Äänestä

  • karaokebaariin!Siellä on kara perseessä ja Åke seljän päällä...:-)

    Äänestä

onnistunu sovitus biisistä, mörri tykkäs tuosta... :•)

Äänestä

siihen ....

Äänestä
  • Minähän olen jo se.;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pusutäti... kirjoitti:

Tuli jo ikävä sun suukkoja ja haleja...kosketusta, läheisyyttä.:)


Tekee kipeää....


http://www.youtube.com/watch?v=2TQ3kjEp5Ik&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu