vittu ettei lääkkeet tehoo

Otin Cymbalta 60mg pelkästään ja ei saatana ku vapisee. Pitäis ottaa 30mg päälle mut on vaan 1 tabu jälellä sitä. ei helvetti mitä täs tekee... Huomen apteekkiin?
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

abilifyy vaan 7,5 mg, olisko sillä(ki) jotain vaikutusta. Vitun tyhmä mitään neuvoo?

Äänestä
  • olen pistooliampuja. Jotkut ampujakaverit vapisee. Ne luulee, että kun tarpeeksi harjoittelee, niin vapina loppuu. Syö ne jotain lääkkeitäkin. - En oo nähny vielä kenenkään parantuneen. - Varmaan yhtä helvettiä sellainen vapina.

    Neuvoni on, että ei sun ainakaan kannata pistoolilupaa lähtee hakee pöliisilta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nikk6 kirjoitti:

Otin Cymbalta 60mg pelkästään ja ei saatana ku vapisee. Pitäis ottaa 30mg päälle mut on vaan 1 tabu jälellä sitä. ei helvetti mitä täs tekee... Huomen apteekkiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu