Älkää nostako päätänne

tähtää aseilla jokaista rikasta länsimaalaista !
277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ruotuun hakemalla Kim j Sonkki putkaan ja vapauttamalla kansa kommareiden ikeestä !

Pohjois-Korealaiset naiset on palkattava Suomalaisiin kylpylöihin hierojiksi.

Äänestä
  • kun pilkisteli tuolla metsän reunassa. Katsoin parvekkeelta kiikarilla ja taisi sen lippiksessä lukea made in P-Korea. Täytyypä pysyä matalana parvekkeella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pohjois-Korealaiset kirjoitti:

tähtää aseilla jokaista rikasta länsimaalaista !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu