Meistä tuli

Meistä tuli pultsareita, meistä tuli luusereita vaan.
Meistä tuli juomareita, meistä tuli maalareita, meistä tuli pummeja vaan. Meistä tuli hummareita, juppoja ihan muuten vaan XD
3192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juoppoja,maalareita,ihan muuten vaan;D

Äänestä
  • puskiksia, runkkareita pelkkiä luusereita.

    Äänestä

  • Onneksi olkoon! kirjoitti:

    puskiksia, runkkareita pelkkiä luusereita.

    että sinäkin olet sellainen XD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


muurareita :D kirjoitti:

Meistä tuli pultsareita, meistä tuli luusereita vaan.
Meistä tuli juomareita, meistä tuli maalareita, meistä tuli pummeja vaan. Meistä tuli hummareita, juppoja ihan muuten vaan XD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu