muutaman tunnin. Ei niillä ole tälläistä roskasakkia taakkanaan, mutta naureskelevat Huuhaan alennustilalle! En kerro palstoja, ettei nämä ääliöt tule vaan niille räksyttämään. Onneksi voi vielä rauhassakin kirjoitella siellä ja jopa omalla rekatulla nikillään. ;)))))
surffailin hieman
muilla palstoilla,
13112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
sen useat nikit se huutaa puskista myös!
muilla palstoilla ei muusta puhutakaan kuin huuhaa-palstan alennustilasta.
niin täällä oli hauskoja juttuja useimmat hävis sammakon tulon jälkeen
sammakko on onnistunut vaikuttamaan omiin kirjoituksiisi.
vai oletko vai lukupuolella, etkä ole osannut/jaksanut etsiä lisääntyneen tarjonnan joukosta suosikki lukemistoasi.
...olen eri mieltä kanssasi. Sammakon tulo palstalle päinvastoin elvytti tätä palstaa. Täällä olisi aika ajoin ollut TODELLA tyhjää, hiljaista ja jopa suorastaan lähes kuollutta ilman sammakkoa. Hän on niin tuottelias, hauska ja muutenkin mukava kirjoittelija, että on vain palstan etu, että hän on täällä. Sammakkoa tulee oikein ikävä, jos ei vähään aikaan näe hänen aloituksiaan.
-Käytän tässä tilaisuutta hyväkseni lähettääkseni Lämpimät terveiset ihanalle sammakolle...:)
haukkuu kallea käppänäksi.hyvä yhdistelmä))
sammakkoa kohtaan hyvähän se että joku edes.
käppänä oo ollenkaan paha, sehän käy hellittely nimestä
sana mikä jäi mieleeni siitä.kalle on fiksu jätkä kyllä se tietää ja muistaa.
Olen myös löytänyt uusia paikkoja kirjoittelemiselle. Täällä se on aivan turhaa nykyään. Nuo "räksyttäjät" saivat tahtonsa lävitse ja ajavat vähitellen kaikki vakkarit muille foorumeille. No, pian ovat täällä keskenään pakisemassa noita "älykkäitä" kolme sanaisia, tarinoitaan. ;)
uudistuminen on vain hyväksi.
kysymys:eikä muka vakkarit koskaan räkytä?
ripulipaska! Olet mulkku!