Mellevän tilin tekivät taas eilen vallassa persekärpäset pelimerkin vihjeillä. Toiset osaa ja saa tietoja sisäpiiriltä, tavalliset petsarit nuolee näppejään ja toimii maksajana. Näin se menee poijat..
tiliä vallasta
5
591
Vastaukset
- asiasta ja
mahdollisesta sopupeleistä.
- nnnr
Eikös joopajoolla olisi ollut ja mahollisuus tehä tiliä, kun nuin hyvin tiedät mitä porukka pelasi. taitaa vaan harmittaa kun isot pojat vetivät isolla rahalla ja ite jouduit vetää euron patilla. elitlopetti on kuule kantapöydän joulu siihen kannatta aina panostaa.
- hayrack
Olisiko sinulla tietoa onko pelim.. tällähetkellä suomessa, ja onko tulossa Mikkeliin.
- joopa, joo
On mikkelissä, lähtee ruotsiin kunkkarien jälkeen.
- joopa,joo
joopa, joo kirjoitti:
On mikkelissä, lähtee ruotsiin kunkkarien jälkeen.
Lutfi Kolgjinille siirtyy Simb Chaplin, omistajat halusivat simpan välillä uusiin maisemiin. Näin luki pelimerkin sivuilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 94914
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt54838Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61788Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa141688- 65665
- 78521
- 39488
- 40476
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86467Olit kyllä niin
Tunnekylmä lopussa että ei ole paluuta enää niihin rakkaudentunteisiin joita joskus koki44467