Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nautin venyttelystä

On se kumma miten tuntuu hyvältä venytellä pimppiä eri tavoin.
Kun olen liukas haluan painaa sisälleni aina isompaa ja isompaa. Nautin myös häpyhuulieni venyttelystä. Onko muilla samanlaisia mielihaluja?
23364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on muitakin naisia jotka tykkää tuollaisesta. itse taas tykkään venyttää naisia.
kuinka isoja saat jo mahtumaan?

Äänestä
  • häpyhuulia. Ilmeisesti se johtuu siitä, että niillä on suora yhteys klittaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Olenko hullu? kirjoitti:

On se kumma miten tuntuu hyvältä venytellä pimppiä eri tavoin.
Kun olen liukas haluan painaa sisälleni aina isompaa ja isompaa. Nautin myös häpyhuulieni venyttelystä. Onko muilla samanlaisia mielihaluja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu