joka ei ole koskaan rekkautunut on yliovoimaisesti palstan pahin häirikkö. Liekö katkeruus paskasta elämästä vai mistä mutta todella sairas tyyppi.
Tuo tollo puska
Lääkäri puska
5103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ole täällä moneen junaan. Häiriköitä ja ihan fiksusti kantaa ottavia, mutta kyllähän niitä molempia löytyy rekatuistakin. Jos nyt vaikka tarkastelee kotkan kirjoittelua nikillä, ja viime päivinä puskista, niin eihän vakipuskalaisista tuollaiseen kielenkäyttöön kukaan alennu. Minkäänlaista keskustelutaitoa ei kotka myöskään ole osoittanut. Akkaa käy kyllä toisaalta sääliksikin, pitää tällaisella palstalla yrittää korjailla kotkan hölmöyksiä,ja tietysti vielä yritellä kehuakin, eihän kehtaa tunnustaa , että ketuille meni kun kotkan otin.
Näinköhöhän sitä katkeruutta löytyy ihan rekattujenkin keskuudessa.
Itseäni en mihinkään häirikköpuskalaumaan osaa laskea. Enhän ole koskaan vittuillut muille kuin kotkalle, palstan pahimmalle häirikölle. Kaikkien muiden kanssa käydään asiallisia keskusteluja. Kyllähän välillä naljaillaankin ja joskus pahastikin sanotaan, mutta kaikki tapahtuu huuhaa hengessä,hyvät naurut päälle. Jos nyt unohdettaisiin kotkan aloitukset ja vastaukset vaikkapa viimeisen kuukauden ajalta. tämä olisi varsin miellyttävä palsta. Pyörätuolipotilaillekin.
mie ku luulin, et mie oon pahin härikkö, ku aina haakutaan. Mie oonki itte asias iha kiltti, ainaki omasta ja äidin mielestä. 8¤]
viime aikaiset kirjoitukset ovat selvästi osoittautuneet vain muutaman räävä suun teoiksi ja luulen että vain murto osa on meistä joka ei koskaan ole kirjoittanut puskista .luulosairaus huuhaata nyt vaivaa.
Palstan pahimmalla häiriköllä. Älä vieritä syytä muille. Olet luuseri, joka piilottelee puskassa vaikka hyvin tiedetään kuka ääliö siellä on. Koetahan sinä pitää se tyhmä pääsi kiinni.
kuitenkaan osaa.