Syynä on kouluikäiset ilkimykset!
Samat pikku hyypiöt sreijailevat talojen seiniin tagejaan ja kuvittelevat olevansa fiksuja.
Kun on lusikalla annettu, ei voi kauhalla vaatia! Äidin pikku ressukat.
Samat pikku hyypiöt sreijailevat talojen seiniin tagejaan ja kuvittelevat olevansa fiksuja.
Kun on lusikalla annettu, ei voi kauhalla vaatia! Äidin pikku ressukat.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Täällä tietyt ihmiset tekee avauksiaan ja jos niihin ei vastata poistetaan se pois tai toinen on että huomataan että mokasi niin vetää sanansa takaisin.Kyllä se niin on että se olet sinä joka täällä rassukka olet ja varsinkin jos alennut samaan mitä toiset huutelijat.
tästä on tullut! Kakarat rulettaa ja häiriköi.
käyttää tekosyynä nuorisoa, kun todellisuudessa suuri osa häiriköistä on aikuisia, jotka haluavat kiukutella.
Jos kirjoittaja poistaa viestinsä, hänen kanttinsa ei kestä, turha siitä on nuorisoa syyttää. KAIKKI ei aina ole 'keskenkasvuisten kakaroiden' aikaansaamaa. Siihen on vain hyvä nojata, kun ei uskalleta kohdata tosiasioita.
Tätä mieltä aikuinen kakara...
Aina on kelpo tekosyy haukkua lapsiksi, ressukoiksi, vajaaälyisiksi ja Vaikkamiksi kun ei uskalleta tunnustaa että aikuiset käyttäyttyvät aika ajoin huomattavasti vajaa-älyisemmin kuin nämä kakarat.
Kun nyt ylläpito on tehnyt tämän ovelan vedon ja päättänyt Julkaista jos kirjoittaja itse päättää poistaa nolot aloituksensa.
Siitä heti pitää ryhtyä muiota syyttelemään.
Ottaa jokainen sen malkan ensin OMASA silmästään ja alkaa sitten vasta kaivella muiden silmiä...