Perussuomalaiset ääni vyöryssä

Täitaa olla nyt juntta turhaan liikeellä Lapua, Seinäjoki akselilla. Meilläkin käytiin, että uurnille ja kepulle ääni.
Pites enää äänestät kun Lauri heikkilää äänesti ukot ja naiset Kikeä.

Kyllä juntta poistui ilman kahveeta...
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

porukkaa siellä Lapuan suunnalla, kun äänenne annoitte henkilöille joilla ei ole mitään mahiksia päässä ees pitäjänrajan ulkopuolelle, saati sitten rysseliin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kepu kuivaamossa kirjoitti:

Täitaa olla nyt juntta turhaan liikeellä Lapua, Seinäjoki akselilla. Meilläkin käytiin, että uurnille ja kepulle ääni.
Pites enää äänestät kun Lauri heikkilää äänesti ukot ja naiset Kikeä.

Kyllä juntta poistui ilman kahveeta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu