kyllä naiset on kamalia :((

nainen pahoinpiteli kerjäläisen:(( en kyllä ikinä akkaa ota jos moinen meno jatkuu:((
http://www.iltalehti.fi/helsinki/200906049714339_hi.shtml
:((
373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mäkin ex appiukko****

Äänestä

Rakkauden ensivaiheessa on;
Simmu, pämmy ja känny

Mut kummasti jossain vaiheessa ne muuttuu:

Turpa, kallo ja käpälä, ja sillon lätisee. En muuten ikinä ota ukkoa, vaikka hetero olenkin.

Äänestä
  • viime aikoina. niin se palmun muijakin heitti jussia pöydällä naamaan niin että etuhampaat katkes:(( tätä se tasa-arvo teettää ja vielä tämä heti perään:((

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


part 3:(( kirjoitti:

nainen pahoinpiteli kerjäläisen:(( en kyllä ikinä akkaa ota jos moinen meno jatkuu:((
http://www.iltalehti.fi/helsinki/200906049714339_hi.shtml
:((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu