Sampo Terho ylivertainen

Kyllä Terho on perussuomalaisten ykkönen, kaikilla mahdollisilla mittareilla mitattuna.
4144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jo etukäteen.

Äänestä
  • Halla-aho on julistanut maahanmuuttokriittisten äänestäjien yleisen liikekannallepanon alkaneeksi. Vielä ehtii mukaan suureen maahanmuuttokriittiseen protestiin. Jokaisen pitää levittää sanaa eteenpäin. Sampo Terho, 199. Meidän mies, ja tosimies. Kova mies, ajattelija, näkijä ja tekijä. Monessa mielessä lähes Halla-ahon veroinen.

    Äänestä

Sampo Terhoa kannattaa äänestää!

Äänestä
  • Ääni Terholle = ääni Halla-aholle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomalaisuus kirjoitti:

Kyllä Terho on perussuomalaisten ykkönen, kaikilla mahdollisilla mittareilla mitattuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu