Ja nyt sitten verkkokauppa oli valittu verkkosivujen SM-kilpailuihin, kun järjestelykomitea oli käynyt tutustumassa sivuihin. Ja mukaan kisaan pääsee, kun maksaa 120 - 170 euroa. Kuinkahan moni menee tähän halpaan! Ideoita näillä porukoilla ainakin riittää, vaikka sitten pienellä muunnoksella vanhoista.
Uusi rahastus verkkokauppiaille
Muka kilpailu
1248
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Sitä voi ihmetellä noita eräiden petollisten yrittäjien kekseliäisyyttä. On se vaan niin hienoa myydä ihan täyttä ILMAA.
Mm. Suomen parhaat työpaikat tms. on myös vastaavanlainen "kilpailu", joka maksaa aikasta paljon. It's business!
Samaan kategoriaan menevät nämä koivunlehtimerkit, avainlippu, suomenlippu jne. :-D Niillä vain on sellainen ansaittu status kuluttajien joukossa, että toimii hyvänä PR:änä.
Mutta ei tietty tartte kovin fiksu olla kun tajuaa jo, että näissä kaikissa on kyse rahasta...