Hej,
tunnen olevani aukko sivistyksessä (:'D)
koska en tiedä mitä INES SKENES tarkoittaa..
olen törmännyt ilmaukseen muutamasti ja se on vaivanut minua jo pidemmän aikaa..
Esimerkiksi nimiittäin nimimerkki Shotgun oli jossakin kohtaa kommentoinut näin : PS. Mä kyl tiiän, oon ines skenes hihihihi. Ja pakko on miestä arvostaa.
joten jos joillakin on edes hajua, niin huudelkaa!
Suurkiitos!
xoxo
Ines Skenes?
g
3
5667
Vastaukset
- Anonyymi
haloo kertokaa mullekki
- Anonyymi
No jep, Big Brotherissa kuulu tää Pinjan ”Ines Skenes” nii kertokaas?
- Anonyymi
Se on Iines Ankka ruottiks.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681428
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411019Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14650
- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573