V--un..

hipit, illuminati rulaa ja tulee voittamaan ja te ette voi sille mitään, vaikka te kuinka täällä salaliitto-palstalla heilutte!! HAHAHHAAHHHAH!!!!

P.s. fulfordit ym. pellet ovat pelkkiä naamatauluja, vai oletteko nähneet YHDENKÄÄN KONKREETTISEN TEON, JOKA OSOITTAISI, ETTÄ HÄN PUHUU TOTTA!!??? Ette, koska semmoista ei ole eikä semmoista koskaan tulekaan, koska hän puhuu pelkkä paskaa!!!
9145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ja siitä olen varma että oletettua illuminatia ei todellakaan meikäläiset kiinnosta. salaliitoista kiinnostuneet on niin pieni vähemmistö ettei sillä ole merkitystä. Ainoastaan totuuksien tulolla valtamediaan ois vaikutusta. Mutta ei täällä ollakkaan maailmaa muuttamassa vaan keskustelemassa siitä mitä maailmassa oikeasti mahtaa tapahtua.
Toistaiseksi pidän konkreettisena sitä että Fulford haastatteli Rockefelleriä, jota en oo nähny edes valtamediassa.
Yks vaihtoehto on että näillä whistleblowereilla on se tarkoitus että sisäiset vuodot saadaan kontrolliin. eli jos joku seurojen sisällä kääntää takkia niin se luultavasti ottaa yhteyttä tällaisiin puhujiin ja jää sitten kiinni?

Äänestä
  • mitä et ole nähnyt "edes valtamediassa", Fulfordia vai? No sitä en kyllä ihmettele, sen verran pihalla on koko ukko, että huhheijaa. Jos Rockefelleria meinaat, niin kyllä kyseinen herra on esiintynyt "valtamediassa" tasan niin paljon kuin muutkin miljardöörit, eli harvakseltaan. Toisaalta taas samaan sukuun tai ainakin saman nimen omaavia henkilöitä esiintyy valtamediassa harva se päivä, se vain tapahtuu yhdysvalloissa. Vai luuletko sinä, että ne jollekin hesarille tai iltalehdelle haastatteluja antaa?

    Äänestä

  • en tarkoittanutkaan pelkästään teikäläisiä, vaan yleensäkin kaikkia, jotka jollain tavalla "taistelee" illuminatia vastaan, Fulfordit ym. pellet mukaanlukien! Illuminati voittaa ja sille te (salaliittopellet ym. hihhulit..) ette mahda mitään, tämä on karu totuus ja mitä pikimmin sen oivallatte sitä parempi se on teille....

    Äänestä

  • sdghj kirjoitti:

    en tarkoittanutkaan pelkästään teikäläisiä, vaan yleensäkin kaikkia, jotka jollain tavalla "taistelee" illuminatia vastaan, Fulfordit ym. pellet mukaanlukien! Illuminati voittaa ja sille te (salaliittopellet ym. hihhulit..) ette mahda mitään, tämä on karu totuus ja mitä pikimmin sen oivallatte sitä parempi se on teille....

    Ja se Illuminatin voitto on kaiken lisäksi hyvä asia!

    Äänestä

  • sdfgfjh kirjoitti:

    mitä et ole nähnyt "edes valtamediassa", Fulfordia vai? No sitä en kyllä ihmettele, sen verran pihalla on koko ukko, että huhheijaa. Jos Rockefelleria meinaat, niin kyllä kyseinen herra on esiintynyt "valtamediassa" tasan niin paljon kuin muutkin miljardöörit, eli harvakseltaan. Toisaalta taas samaan sukuun tai ainakin saman nimen omaavia henkilöitä esiintyy valtamediassa harva se päivä, se vain tapahtuu yhdysvalloissa. Vai luuletko sinä, että ne jollekin hesarille tai iltalehdelle haastatteluja antaa?

    Ei anna hesarille ja iltalehdelle haastatteluja. Miksi sitten Fulfordille?

    Äänestä

ei sillä oo mitää merkitystä onko mikään totta vai ei, vaan sillä et miten paljo pätäkkää niillä huuhailla sais tienattuu :) alexiki saanu jo kohta puol millii kinuttuu ihmisiltä http://www.youtube.com/watch?v=l8GEJTXqVyw :)

Äänestä
  • Hienoa! Tämä video pitää jokaisen salkkarin katsoa!!!

    Alex Jones siinä sanoo kaiken, mikä on oleellista (joukossa on tietysti epäoleellistakin, ja normaalit joa tutuksi tullet valheet)

    Antakaa lisää rahaa! Ei enää riitä, että ostatte näitä videoita. Alun kiinnostus hullua kohtaan on laantumassa. Mitään uutta sanottavaa ei ole. Ihmiset eivät jaksa katsoa tätä samaa roskaa. Pitäisi keksiä jotain uutta. Lahjoittakaa rahaa niin koitan keksiä jotain uutta sontaa. Pankit eivät enää lainaa.

    http://www.youtube.com/watch?v=l8GEJTXqVyw

    Äänestä

tiedäthän sen kokeen jossa veteen kohdistetut ajatukset saivat ne muuttumaan erilaisiksi kiteiksi, kauniit ajatukset kauniiksi ja vähemmän kauniit vähemmän kauniiksi. Meillä on uskomaton voima sisällämme joka on kaikkeus joka olemme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gjdklag kirjoitti:

hipit, illuminati rulaa ja tulee voittamaan ja te ette voi sille mitään, vaikka te kuinka täällä salaliitto-palstalla heilutte!! HAHAHHAAHHHAH!!!!

P.s. fulfordit ym. pellet ovat pelkkiä naamatauluja, vai oletteko nähneet YHDENKÄÄN KONKREETTISEN TEON, JOKA OSOITTAISI, ETTÄ HÄN PUHUU TOTTA!!??? Ette, koska semmoista ei ole eikä semmoista koskaan tulekaan, koska hän puhuu pelkkä paskaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu