Tavallinen hesalainen jätkä

ja aloittanut kaivelunsa.

Olkaa hyvä ja nauttikaa svekokulttuurista. Minä lähden juhannuksen viettoon jo nyt!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Tavallinen hesalainen jätkä on herännyt ja aloittanut kaivelunsa"

Vertasit tosiaan h:tun ja Heikin baarikokemuskirjoittela räkään ja heidän kirjoitustensa lukemista ja analysointia rään kaiveluun. Aika tylyä, mutta kunnioitan toki näkemystäsi.

"Minä lähden juhannuksen viettoon jo nyt!"

Menetkö nyt katsomaan, sattuisiko ulkona vastaan joku nuori nainen, jolle sinäkin voisit purkaa fennotustasi à la h:ttu!

ref.
http://keskustelu.suomi24.fi/listmessage/8222294/38311906

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on herännyt kirjoitti:

ja aloittanut kaivelunsa.

Olkaa hyvä ja nauttikaa svekokulttuurista. Minä lähden juhannuksen viettoon jo nyt!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu