Sieppaus naula SDP:n

3115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muut vasemmistopuolueet tullee nousemaan vielä. SDP ei ole tarpeeksi vasemmistolainen eräiden mielestä.

Äänestä

Mikä on Urpilaisen unelma tästä asiasta?

Luulisi, että lakimiehen palkalla eläisi ihan mukavasti, ettei tule tarvetta väkivaltarikoksiin...

Äänestä
  • Demareilla on nyt sitten julkisuutta nostaneet pappi ja roisto!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


arkkuun? kirjoitti:

http://www.nelonen.fi/uutiset/uutinen.asp?cat=1&d=59535

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu