Näin on oikein hyvä.

http://www.hs.fi/urheilu/artikkeli/Räikkönen toiseksi parhaiten palkattu urheilija/1135247011854

Räikkönen toiseksi parhaiten palkattu urheilija

jne..
____________________________________

Suomalaiset pääsevät maailmankartalle tällaisten tyyppien ansiosta. Ja sitäkin kautta vauraus nousee..
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

nyhveröitä, vaan uskaltavat mennä elämässään eteenpäin ja huolehtia omasta ihmisenä olemisen velvollisuudestaan hyvin..

Tuollaiset kaverit ovat esikuvia fiksuille nuorille miehille..
Tuntuu siltä että joka kylän liepeille on syntynyt erilaisia carting-puistoja. Pojat saavat siellä kuvitella olevansa uusia Kimejä ja Heikkejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.. .. .. kirjoitti:

http://www.hs.fi/urheilu/artikkeli/Räikkönen toiseksi parhaiten palkattu urheilija/1135247011854

Räikkönen toiseksi parhaiten palkattu urheilija

jne..
____________________________________

Suomalaiset pääsevät maailmankartalle tällaisten tyyppien ansiosta. Ja sitäkin kautta vauraus nousee..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu