kokoomuslaisista vain

ovat uskottavimmat, muiden pelletouhut ovat vieneet kokoomuksen alaspäin. Nyt on ryhdistäydyttävä ja kiinnitettävä huomiota puolueen ideologiaan. Samoin demareiden nuoleskelemiselle on tultava loppu. Kahdella pallilla istujia on puolue pullollaan.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niinistö jos kuka on demarikoira, oman pesän likaaja. On jatkuvasti kaivamassa maata Kataisen jalkojen alta...

Äänestä
  • lamastakin, jota Katainen ei myöntänyt. Valtiovarainministeri ei uskonut laman yltävän Suomeen saakka ja katsokaa nyt, mikä on tilanne. Nauttiiko kansalaisten luottamusta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niinistö ja Penttilä kirjoitti:

ovat uskottavimmat, muiden pelletouhut ovat vieneet kokoomuksen alaspäin. Nyt on ryhdistäydyttävä ja kiinnitettävä huomiota puolueen ideologiaan. Samoin demareiden nuoleskelemiselle on tultava loppu. Kahdella pallilla istujia on puolue pullollaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu