oikein hienoa juhannusta

Tampereen kommarikoijarit toivottavat kaikille persuille pikaista saattohoitoa oheisen blogin tyyliin.88

http://minna-sirno.blogspot.com/
268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mustalaisesta kiinnostunut? Ota Ola olut ni helpottaa tuo vitutuksen määrä.

Äänestä
  • http://www.geocities.com/partisaani/toivoton_tapaus.jpg
    Tyrvään Aasi eli rottaOla haistakoon sian perseen näin juhlan kunniaksi.
    Tai tekeehän se saatanan pygmi sen muutenkin vähintään kerran viikossa.
    RottaOla tullesaan tampereelle saa Sepeltä nyrkin tyhmään päähänsä ja hurripatongin perseeseen.Jälkimmäisestä se onkin haaveillut kohta 20 vuotta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ola "aasi" Mäenpää kirjoitti:

Tampereen kommarikoijarit toivottavat kaikille persuille pikaista saattohoitoa oheisen blogin tyyliin.88

http://minna-sirno.blogspot.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu