Hauskaa Juhannusta kaikille.

Tänään ei sada vettä joten voi mennä ulos grillailemaan, jihuu. :)
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ole varovainen, palovammoja voi saada jos helposti...tai grillivammoja. ;-D

Äänestä
  • Auinko rasvaa paljon eikä ole tapana ylenpalttisesti ryypiskellä kun grillaan. :)

    Äänestä

Mie lähen tästä kohta töihin. Tuplapalkalla!

***

Äänestä
  • ...varmasti ei haittaa töihin meno...ulkona on melkein talvikeli...ja palkka juoksee... ;-D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NineStar kirjoitti:

Tänään ei sada vettä joten voi mennä ulos grillailemaan, jihuu. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu