uusi-ukki, suuttui ja repi pelihousunsa kuultuaan tämän
hienon työväenlaulun.
http://www.youtube.com/watch?v=dJLaKIUWnx8&feature=related
Kävi niin hummeetiin, että poisti jopa edellisen avauksensa.
hienon työväenlaulun.
http://www.youtube.com/watch?v=dJLaKIUWnx8&feature=related
Kävi niin hummeetiin, että poisti jopa edellisen avauksensa.
Vastaukset 2
Vanhimmat
jos se helpottaisi ahistusta.
http://www.youtube.com/watch?v=G0Ubgd9LlfU
Yritin silloin heti vastata, mutta vaimon ollessa päiväunilla en voinut kasettiasi kuunnelle. Nyt kuitenkin olet Aloitteeseesi pannut sen uudemman kerran, ei ole laulu minun makuuni, räväkkyys jota minä lauluiltani vaadin, puuttuu tuosta "teoksestasi" täysin
Muuten, nyt oli se minun paljon kiinnostusta herättänyt avaukseni toissapaivältä lähtenyt "huissin Nevadaan", ajattelin sen siirtyneen toiselle sivulle, vaan ei ollut toisella eikä kolmannellakaan sivulla. Nyt se avaus oli ylläpidon toimesta poistettu lopullisesti tältä Kepupalstalta.
Ketähän siinä niin verisesti loukattiin, että sen piti kokonaan poistaa, nyt en ymmärrä. Siinähän oli vain lopussa tuo sinun vittuilukannanottosi, ei se ainakaan minua loukannut, olenhan tottunut teidän reppanoiden vittuiluun, mennen tullen ja vielä palatessakin. Hyvää juhannusjatkoa sinullekin koetahan ryypätä vähempi, ettei tule noita paskasia ajatuksia, mitä sinulle näyttää jatkuvasti tulevan.???????
Vielä pyyntö, älä viitsi minua Pohjanmaan Isänmaallisinta miestä jatkuvasti punikitella, voit punikitella ketä hyvänsä, mutta minunkohdallani punikittelusi menee täysin väärään osoitteeseen, kyllä näin on näreet.??