venäläisnainen raiskasi 10 miestä

"Fanaattinen horror-filmien ystävä keräilee hämähäkkejä.


Katso kuva "Hämähäkkinaisesta" Life.ru-sivustolta
Useita kuukausia kestäneiden tutkimusten jälkeen poliisi pidätti 32-vuotiaan Valeria K:n 480 kilometriä Moskovasta sijaitsevassa Tambovin kaupungissa.

Naisen syytetään käyttäneen seksuaalisesti hyväkseen vähintään kymmentä 25-35-vuotiaasta miestä.

Venäjän median "Hämähäkkinaiseksi" ristimän Valerian tekniikka oli varsin yksinkertainen. Hän lähestyi miehiä baareissa ja vei sitten kotiinsa, missä hän tarjosi uhreilleen lasillisen alkoholijuomaa, joka oli terästetty huumaavalla aineella tai vahvalla unilääkkeellä.

Mustaleskien asiantuntija

Nainen on fanaattinen kauhufilmien ihailija ja hämähäkkien sekä erilaisten hyönteisten keräilijä.

Poliisin kuulustelemien ystävien mukaan Valeria on erityisesti mustaleskien asiantuntija. Mustaleski on erityisen pahamaineinen hämähäkki ja eräs maailman myrkyllisimmistä.

Houkuteltuaan kulloinkin vuorossa olleen miehen seittiinsä ja nukutettuaan tämän, kaunis Valeria päästi himonsa valloilleen ja ryhtyi käsittelemään uhriaan.

Denis F, 29, sai viiltoja penikseen. Ayrtom Z:lta, 32, hän repi pihdeillä kivekset. Muut uhrit eivät onneksi joutuneet näin hurjaan käsittelyyn. Joka tapauksessa kaikki kymmenen uhria joutuivat lopulta viettämään enemmän tai vähemmän pitkän ajan sairaalassa."

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200906229809222_ul.shtml

http://life.ru/news/137505

3

293

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huhhuh..

      Eipä mikään ihme kun ottaa huomioon, miten alistetussa asemassa naiset keskimäärin joutuvat elämään. Kaikki eivät sitä kestä, ja sitten käy näin.

    • miten tämä

      nyt sopii palstalla kovasti ylistettyihin venäläisnaisiin? Kauniita, naisellisia, palvelevaisia, tietävät, mitä mies haluaa. Jou, siltä näyttää, vai tuollaista miehet siis tahtovat! On meillä suomalaisilla vielä oppimista. Halut ovat sikäli uskottavia, että moni mies väittää kivenkovan naisten haluavan tulla raiskatuiksi. Ilmeisesti kuitenkin on kyse miesten omista raiskatuksi tulemisen toiveista.

    • toivottavasti

      tuomio on tarpeeksi pitkä ja miehet toipuvat mahdollisimman hyvin. Ja joku hyvä ihminen ottaa ne hämähäkit huoltaakseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

      Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
      Yhteiskunta
      237
      3580
    2. Tapettu

      On joku kangaskadulla perjantaina
      Sotkamo
      62
      3268
    3. Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava

      Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I
      Maailman menoa
      79
      2767
    4. Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa

      Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk
      Maailman menoa
      39
      2601
    5. Työvoimatoimisto

      Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve
      Työttömyys
      94
      2266
    6. Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista

      Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro
      Maailman menoa
      28
      1963
    7. Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?

      Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä
      Maailman menoa
      91
      1961
    8. Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa

      Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva
      Maailman menoa
      41
      1854
    9. Mikä aate kaiken pahan takana?

      Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.
      Maailman menoa
      101
      1763
    10. Mietin sua liikaa

      Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
      Ikävä
      69
      1093
    Aihe