suojatielläkävelijän

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1702917

"minulla on oikeus mennä tästä".. Ja oikeus todella piti.
169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Kuorma-auton kuljettaja ei missään vaiheessa havainnut auton edessä ollutta naista. Hän huomasi tapahtuneen vasta siinä vaiheessa, kun läheisyydessä ollut sivullinen pysäytti hänet. Kuorma-auton tuulilasin alareuna oli lähes kahden metrin korkeudella maasta, joten kuljettajalla ei ollut mitään mahdollisuutta havaita auton keulan edessä ollutta naista."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äitikö? kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1702917

"minulla on oikeus mennä tästä".. Ja oikeus todella piti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu