Esko Salminen

Eikö hän pidä sitä turina-tuokiota tv:ssä ykkös-kanavalla?
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en ole kuullut vähään aikaan Esko Salmisesta.
Hän on hävinnyt.Hän on toiseksi paras Tauno Palon jälkeen.

Äänestä
  • ei ihme jos hyvä näytteliä.
    vanhemmiten näöltäänkin tullut
    tauno palon näköiseksi-
    joo 1.sellähän näkyi olevan ,jossakin yksin puhelu ohjelmassa
    en muisra mikä.
    joskus ohimennen huomasin.

    Äänestä

  • tauno palon poika? kirjoitti:

    ei ihme jos hyvä näytteliä.
    vanhemmiten näöltäänkin tullut
    tauno palon näköiseksi-
    joo 1.sellähän näkyi olevan ,jossakin yksin puhelu ohjelmassa
    en muisra mikä.
    joskus ohimennen huomasin.

    hän olisi tanen poika. kirja oli asiallisesti nidottu ja vailla huhuja lietsovia kahvitahroja eli tieto lienee luotettava :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näyttelijä kirjoitti:

Eikö hän pidä sitä turina-tuokiota tv:ssä ykkös-kanavalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu