history repeat it self

mysteerinen kuolema . medcine involved
michael jackson medcine involved
anna nicole smith ja hänen poikansa . medcine involved
lil wayn .producer medcine involved
marilyn monrow .. medcine involved
Heath Ledger medecin invoved
http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/report-finds-70-children-died-after-lapses-in-medical-care-1707894.html medecin involved
Jay Bennett medecin involved
George Carlin comedian
Bernie Mac comedian
ja miljoonia lapsia kuolee ympäri maailmaa lääkeiden käytö
6196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Myös julkkikset. Jotka muuten usein ovat väärinkäyttäjiä.

Sun listalta puuttuu Elvis, River Phoenix, John Belushi, välillisesti Kurt Cobain, Jim Morrison, John Bonham, Steve Clark, välillisesti Razzle, Jimi Hendrix, Cisse Häkkinen, Janis Joplin... Näitähän riittää.

Kysymys ei olekkaan moniko kuolee lääkkeeseen nykyisessä maailmassa, vaan paljonko kuolee kun eivät saa lääkkeitä.

Länsimaisen eliitin jäsenen joka voi kävellä apteekkiin hakemaan troppia vaivaan kuin vaivaan on vaikea käsittää että maailmassa on lukuisia paikkoja joissa ei saa tarvitessaan elintärkeää lääkettä.

Äänestä
  • Narkkarit on narkkareita! sikarokote otetaan heti kun saadaan!

    Äänestä

Paljonko ihmisiä kuolisi sitten ilman lääkkeitä?

Unohtamatta tietenkään tappavia tauteja jotka ovat hävinneet melkein kokonaan koska on olemassa lääkkeet, esimerkkinä nyt vaikka rutot.

Äänestä
  • On kyllä totta, että lääkkeet on hyvä asia oikein käytettyn ja kuka vaan kuolee jumalauta ku vetää tarvittavan määrään noit mömmöi naamaan ja kuten yleensä hiuka viinaa kurkun kostukkeeks ja sit tietenki nämä kaik julkkikset mitkä kuolee siihen ku ovat typeriä narkkeja niin vetävät vielä mahdollisesti hiuka kokaa ja yms siihen, et kai se ny vittu on selvä et siihen kuolee?! Ja kuin mont tuhat ihmist kuolee päivittäin noihin väärinkäytöksiin, mut ketäpä ny tavallisest ihmisest välittää tai kirjottaa lehdet täytee, ei niin kukaan. Ja tohon et lääkkeet on hävittänee mont vaarallist tautii, nii joo totta toinen puoli, mut otappa huomioon nää taudit mitkä on kehittynee entist pahemmiks just sen takii ku nykymaailmas syötetään lääkkeit ihan turhaan ja pienimpääki vaivaan!? Mut ite kyl kannatan ihmisten lääkitsemist tarpeen mukaan, mut jos joka helvatin pieneen nuhaan ruvetaan antaa kilokaupal lääkkei nii ei se kyl oo tervettä enää. Ja tokihan noihin kehitysmaihinki viedään lääkkeitä et ei se ihan niin mustavalkost oo.. Ja enemmänki vietäis mut lääkefirmat ei siihe oo oikee suostuvaisii ku eivät saa nii paljon voittoo siitä ku tääl länsimais...

    Äänestä

xIRE9V spyware free downloads

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jackson fai kirjoitti:

mysteerinen kuolema . medcine involved
michael jackson medcine involved
anna nicole smith ja hänen poikansa . medcine involved
lil wayn .producer medcine involved
marilyn monrow .. medcine involved
Heath Ledger medecin invoved
http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/report-finds-70-children-died-after-lapses-in-medical-care-1707894.html medecin involved
Jay Bennett medecin involved
George Carlin comedian
Bernie Mac comedian
ja miljoonia lapsia kuolee ympäri maailmaa lääkeiden käytö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu