Jacksonin elämänkumppani surun murtama.

Michael Jacksonin syvästi rakastama pitkäaikainen elämänkumppani ja aito hengenheimolainen, jonka kanssa hän tunsi olevansa samalla tasolla, on valtavan surun murtama:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1705722
172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Simpanssi Bubbles aikoo astua julkisuuteen ja avautua,silloin kun maikkeli toi tän ensimmäisen ipanan kotiinsa niin Bubbelshan oli niin katkera menetettyään ykkössuosikki pojan paikan,että se alkoi viettämään itsetuhoista elämää.Sehän veteli kaikki Maikkelinkin tabut naamansa,ja kun ne ei enään riittäneet se pisti maikkelin oma lääkärin hakeen lisää.No nyt Bubbles on kuitenkin kuivilla ja aikoo astua julkisuuteen kertomaan elämästä Maikkelin kanssa,on jopa suunnitellut muistelmateosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nyyh! kirjoitti:

Michael Jacksonin syvästi rakastama pitkäaikainen elämänkumppani ja aito hengenheimolainen, jonka kanssa hän tunsi olevansa samalla tasolla, on valtavan surun murtama:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1705722

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu