http://www.adressit.com/poliisikoira_rex
Käykäähän allekirjoittamassa jos yhtään sarjasta pidätte tai haluatte nähdä jatkossa Dvd:llä. Kiitos! :))
Poliisikoira Rex Dvd:lle -adressi
10
803
Vastaukset
- ei ole
tositeevee sarja
- saksaksi
Kielitaitokin pysyy yllä.
- SuomeksiDvdKiitos
Komea koira ja moser
- tarvii
olla ennen ku jtn vois tapahtuu :)
- Alottaja
En oo mitään rajaa vielä laittanut.. Mutta katotaan jos 500 nimeä saatais alle.. Tää nimilistahan yhdistetään erään toisen adressin kanssa, jotta saan kattoa rexiä sitten dvd:ltä =))
- Please__
Alottaja kirjoitti:
En oo mitään rajaa vielä laittanut.. Mutta katotaan jos 500 nimeä saatais alle.. Tää nimilistahan yhdistetään erään toisen adressin kanssa, jotta saan kattoa rexiä sitten dvd:ltä =))
Poliisikoira rex sarja dvd:lle (Sensuroimattomana)
- Jgcxxv
Eipä ole näkynyt DVD:tä :/ Milloin ne tulee???
- Anonyymi
Ei ole vieläkään tullut DVD:lle. Uusi adressi kehiin.
- Anonyymi
Suljettu adressi. Lähettiköhän adressin tekijä tämän eteenpäin?
- Anonyymi
Nyt vain uusi adressi kehiin tai voisiko Neloselta kysellä, että hankkisivat Poliisikoira Rexin Suomiteksteillä DVD:lle (ja ilman typeriä leikkauksia/sensurointia)
https://www.nelonen.fi/laheta-palautetta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2679724IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3136931Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?761757Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61441Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.991349- 1091171
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751089Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41892Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23766MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752