asfalttia ja paetessaan poliisa kaatui ja loukkaantui vakavasti m-pyörällään ( TIETYSTI JUONEEN KUULUU ETTÄ VARASTETULLA M-P:LLÄ )
toivottavasti öljysoraihottuma näkyy naamalla hamaan loppuun asti lohkeillen !
* ) Osaa lainkuuliainen kansalainen väistää ja varoa näitä liikenteen luusereita ja oman elämänsä raunioilla istujia !
toivottavasti öljysoraihottuma näkyy naamalla hamaan loppuun asti lohkeillen !
* ) Osaa lainkuuliainen kansalainen väistää ja varoa näitä liikenteen luusereita ja oman elämänsä raunioilla istujia !
Vastaukset 6
Vanhimmat
MOINEN TAPAHTUMA, KUNNON "STADILAISENA" SINÄ NAUTIT OISEN AHDINGOSTA. MIKSI "STADISSA" ON NIIN PALJON HAPAN-HAAMOJA? OLLAAN NAAMA NORSUNVITULLA KOKOAAJAN JA JOKA PAIKASSA. PASKA PAIKKA KOKO "STADI", OMAHYVÄISTÄ KUSIPÄÄPORUKKAA TÄYNNÄ, PIKKUKAUPUNKIHAN TUO ON OIKEISIIN METROPOLOIHIN VERRATTUNA.
KÄPS LOK MÄN
toista luuzeria------------ELÄMÄ ON !
siinä tuli oikea aivokääpiön kommentti. STADI ON PASKA PAIKKA, JOSSA ASUU KUSIPÄITÄ. LUULLAAN OLEVANSA JOKU MAAILMAN NAPA, PIKKUKAUPUNKIHAN TUO STADI ON JA PIKKUSIELUISIA KUSIPÄITÄ TÄYNNÄ.
herneen sieraimeen-----
MY STOP.
YOUR STOP
INBETWEEN ! he hee,,,,,,,,,,,
Älä ole yhtään huolissasi sinä joka jo hajusi perusteella joudut asumaan kehä 3:sen ulkopuolella !
-Et ole yksin-
Kaltaisiasi on yli 4 milj.
hi hiii,,,,,,,,,,,
kesä terveisin : Standin Arska
Tuon touhun voisi kieltää kokonaan. Täysin turhaa touhua ajella noilla päristimillä ympäriinsä ja sitten poliisia vielä pakoon. Mitä jos joku sivullinen olisi kuollut tai loukkaantunut ? Sehän ei päristelijöitä tietenkään kiinnosta. Pitää vaan pöristää mahdolllisimman lujaa muista välittämättä.